MSI MPG 341CQR QD-OLED X36 34inch QD-OLED UWQHD Curve 1800R 360Hz 0.03ms 2xHDMI DP USB Type-C 2xUSB Type-A 2xUSB Type-B 3Y
De MSI MPG 341CQR X36-monitor is ontworpen voor wie op zoek is naar een meeslepende visuele ervaring. Met een schermdiagonaal van 34 inch en een native resolutie van 3440 x 1440 biedt deze desktopmonitor helderheid en precisie voor zowel werk als ontspanning. De Quantum Dot OLED-technologie versterkt de levendigheid van de kleuren, terwijl een beeldcontrastverhouding van 1.500.000:1 en een helderheidsniveau van 1300 cd/m² beelden tot leven brengen. In combinatie met een V-Sync-frequentie van 360 Hz vertoont de monitor vloeiende bewegingen, waardoor hij ideaal is voor gameliefhebbers.De MSI MPG 341CQR X36 is ergonomisch ontworpen en biedt aanpasbare weergave-instellingen met opties voor hoogte, kantelen, draaien en zwenken om de perfecte kijkhoek te creëren. De monitor heeft een randloos ontwerp voor een meeslepende ervaring en is uitgerust met diverse functionaliteiten, zoals picture-in-picture- en picture-by-picture-modi, Adaptive-Sync-technologie en MSI Mystic Light. Bovendien voorziet de ingebouwde USB-hub met USB Power Delivery in moderne connectiviteitsbehoeften, waardoor apparaten tijdens gebruik van stroom blijven voorzien. De AI Vision- en AI Crosshair-functies verbeteren je algehele ervaring tijdens gamesessies.
Kenmerken
- 34-inch scherm met een native resolutie van 3440 x 1440
- Quantum Dot OLED-technologie zorgt voor levendige kleuren
- V-Sync-frequentie van 360 Hz voor vloeiende gamingprestaties
- Adaptive-Sync-technologie en MSI Mystic Light-functies
- Diverse aanpasbare weergave-instellingen beschikbaar
Eigenschappen
| Productbeschrijving | MSI MPG 341CQR X36 – OLED-beeldscherm – gebogen – 34″ – HDR |
| Type apparaat | OLED-beeldscherm – 34″ |
| Webadres met QR-code voor energielabel | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2517085 |
| Energieklasse | Klasse F |
| Gebogen scherm | Ja |
| Aanpasbare synchronisatietechnologie | AMD FreeSync Premium Pro |
| Voorzieningen | USB 3.2 Gen 1 hub, nabijheidssensor, stroom via USB 98 Watt |
| Paneeltype | Tandem OLED |
| Aspectverhouding | 21:9 |
| Native resolutie | UWQHD 3440 x 1440 bij 360 Hz |
| Pixel Pitch | 0.2315 mm |
| Helderheid | 1300 cd/m² |
| Contrastverhouding | 1500000:1 |
| Geschikt voor HDR | DisplayHDR 500 True Black |
| Responstijd | 0,03 ms (grijs-naar-grijs) |
| Spelen | Ja |
| Kleurondersteuning | 1,074 miljard kleuren (10-bit) |
| Kleurengamma | 98% Adobe RGB (CIE 1976), 99% DCI-P3 (CIE 1976), 139% sRGB (CIE 1976) |
| Invoerconnectors | 2xHDMI, DisplayPort, USB-C |
| Weergave positieaanpassingen | Hoogte, as (draaiend), draaibaar, tilt |
| Schermtoplaag | Antiglans |
| Voltage | 100-240 Volt wisselstroom V (50/60 Hz) |
| Afmetingen (BxDxH) – met standaard | 81.283 cm x 22.83 cm x 54.308 cm |
| Gewicht | 7.77 kg |
| Conformiteitsnormen | DisplayPort 2.1a, Ultra High Bit Rate 13.5 (UHBR13.5) |
| Garantie van de fabrikant | 3 jaar garantie |
Artikelnummer: 48286972
Fabrikantcode: MPG 341CQR QD-OLED X36
EAN: 4711377404099

